'Superman Returns' Leads the 33rd Annual Saturn Awards with 10 Nominations

'X-Men 3' and ' Pan's Labyrinth' receive six nominations.
The Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror films has announced the nominations for the 33rd Annual Saturn Awards. Leading the pack is Bryan Singer's homage to the superhero mythos Superman Returns with 10 nominations. Garnering 6 nominations each, are X-Men: The Last Stand and Guillermo del Toro's Pan's Labyrinth, which received its nod in the restored category of Best International Film. Following closely behind are an eclectic mix: Casino Royale, Mission: Impossible III, Perfume - The Story of a Murderer, Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest, and Stranger Than Fiction, receiving 5 nominations each.

Warner Bros. Pictures flexed its muscles and led all film studios with a total of 21 nominations. Also with strong showings were Sony Pictures and 20th Century Fox with 15 and 13 nominations, respectively. Buena Vista plundered 11 nominations and MGM had a new license to kill with 8, followed closely by Picturehouse with 6 nominations and Lionsgate and Universal with 5 nominations each.

In the television categories, Lost continued to find nominations, receiving a total of 6. NBC's newcomer Heroes burst onto the scene, earning 5 nominations, followed closely by Sci Fi's Battlestar Galactica and Showtime's Dexter, each garnering 4 nominations, while TNT's The Librarian: Return to King Solomon's Mines discovered 3 nominations.

A Special Recognition Award will be presented to the imaginative children's book "Alien Xmas" written by Stephen Chiodo & Jim Strain, and published by Baby Tattoo Books.

This year marks the Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films' 35th Anniversary. The non-profit organization was founded in 1972 by film historian, Dr. Donald A. Reed. The Academy is currently headed by Robert Holguin, who serves as President of the Academy.

The winners will be announced at this year's 33rd Annual Saturn Awards which takes place on Thursday, May 10, 2007 in Universal City. Hosting the event will be actor Greg Grunberg and comedian Jeffrey Ross. Grunberg is one of the stars of the highly popular NBC Universal television series, "Heroes" (and is nominated for his work on the show). Jeffrey Ross is one of the leading stand-up comedians whose brand of humor shines in roasts. Special Award recipients will be announced shortly.

THE 33rd ANNUAL SATURN AWARDS NOMINATIONS

BEST SCIENCE FICTION FILM

Children of Men(Universal)

Déjà vu (Buena Vista)

The Fountain(Warner Bros.)

The Prestige(Buena Vista)

V For Vendetta(Warner Bros.)

X-Men: The Last Stand(20th Century Fox)

BEST FANTASY FILM

Charlotte's Web(Paramount)

Eragon(20th Century Fox)

Night At the Museum(20th Century Fox)

Pirates of the Caribbean:

Dead Man's Chest(Buena Vista)

Stranger Than Fiction(Sony)

Superman Returns(Warner Bros.)

BEST HORROR FILM

The Descent(Lionsgate)

Final Destination 3(New Line Cinema)

Hostel(Lionsgate)

Saw III(Lionsgate)

Slither(Universal)

Snakes on a Plane(New Line Cinema)

BEST ACTION/ADVENTURE/THRILLER FILM

Casino Royale(Sony / MGM)

The Departed(Warner Bros.)

Flyboys(MGM)

Mission Impossible III(Paramount)

Notes on a Scandal(Fox Searchlight)

Perfume: The Story of a Murderer(DreamWorks / Paramount)

BEST ANIMATED FILM

Cars(Buena Vista)

Flushed Away(DreamWorks SKG)

Happy Feet(Warner Bros.)

Monster House(Sony)

Over the Hedge(DreamWorks SKG)

A Scanner Darkly(Warner Independent Pictures)

BEST INTERNATIONAL FILM

Apocalypto(Buena Vista)

The Curse of the Golden Flower(Sony Pictures Classics)

Fearless(Rogue / Focus)

The Host(Magnolia Pictures)

Letters From Iwo Jima(Warner Bros.)

Pan's Labyrinth(Picturehouse)

BEST ACTOR

Daniel Craig(Casino Royale)(Sony / MGM)

Tom Cruise(Mission Impossible III)(Paramount)

Will Farrell(Stranger Than Fiction)(Sony)

Hugh Jackman(The Fountain)(Warner Bros.)

Clive Owen(Children of Men)(Universal)

Brandon Routh(Superman Returns)(Warner Bros.)

BEST ACTRESS

Kate Bosworth(Superman Returns)(Warner Bros.)

Judy Dench(Notes on a Scandal)(Fox Searchlight)

Maggie Gyllenhaal(Stranger Than Fiction)(Sony)

Shauna MacDonald(The Descent)(Lionsgate)

Natalie Portman(V For Vendetta)(Warner Bros.)

Renee Zellweger(Miss Potter)(Weinstein Company)

BEST SUPPORTING ACTOR

Ben Affleck(Hollywoodland)(Focus Features)

Kelsey Grammer(X-Men: The Last Stand)(20th Century Fox)

Philip Seymour Hoffman(Mission Impossible III)(Paramount)

Sergi Lopez(Pan's Labyrinth)(Picturehouse)

James Marsden(Superman Returns)(Warner Bros.)

Bill Nighy(Pirates of the Caribbean:

Dead Man's Chest)(Buena Vista)

BEST SUPPORTING ACTRESS

Cate Blanchett(Notes on a Scandal) (Fox Searchlight)

Eva Green(Casino Royale)(Sony / MGM)

Rachel Hurd-Wood(Perfume: The Story of

a Murderer)(DreamWorks /

Paramount)

Famke Janssen(X-Men: The Last Stand)(20th Century Fox)

Parker Posey(Superman Returns)(Warner Bros.)

Emma Thompson(Stranger Than Fiction)(Sony)

BEST PERFORMANCE BY A YOUNGER ACTOR

Ko A-Sung(The Host)(Magnolia Pictures)

Ivana Baquero(Pan's Labyrinth(Picturehouse)

Jodelle Ferland(Tideland)(ThinkFilm)

Tristan Lake Leabu(Superman Returns)(Warner Bros.)

Mitchel Tate Musso(Monster House)(Sony)

Edward Speleers(Eragon)(20th Century Fox)

BEST DIRECTION

J.J. Abrams(Mission Impossible III)(Paramount)

Alfonso Cuaron(Children of Men)(Universal)

Guillermo del Toro(Pan's Labyrinth)(Picturehouse)

Mel Gibson(Apocalypto)(Buena Vista)

Bryan Singer(Superman Returns)(Warner Bros.)

Tom Tykwer(Perfume: The Story of a

Murderer)(DreamWorks /

Paramount)

BEST WRITING

Andrew Birkin, Bernd Eichinger

Tom Tykwer(Perfume: The Story of a

Murderer)(DreamWorks /

Paramount)

Guillermo del Toro(Pan's Labyrinth)(Picturehouse)

Michael Dougherty, Dan Harris(Superman Returns)(Warner Bros.)

Zach Helm(Stranger Than Fiction)(Sony)

Neal Purvis & Robert Wade and

Paul Haggis(Casino Royale)(Sony / MGM)

The Wachowski Brothers(V for Vendetta)(Warner Bros.)

BEST MUSIC

David Arnold(Casino Royale)(Sony / MGM)

John Ottman(Superman Returns)(Warner Bros.)

Douglas Pipes(Monster House)(Sony)

John Powell(X-Men: The Last Stand)(20th Century Fox)

Trevor Rabin(Flyboys)(MGM)

Tom Tykwer, Johnny Klimek,

Reinhold Heil(Perfume: The Story of a

Murderer)(DreamWorks /

Paramount)

BEST COSTUME

Joan Bergin(The Prestige)(Buena Vista)

Yee Chung-Man(Curse of the Golden Flower) (Sony Classics)

Penny Rose(Pirates of the Caribbean:

Dead Man's Chest)(Buena Vista)

Judianna Makovsky(X-Men: The Last Stand)(20th Century Fox)

Gilly Martin(Flyboys)(MGM)

Sammy Sheldon(V For Vendetta)(Warner Bros.)

BEST MAKE-UP

Howard Berger,

Gregory Nicotero,

Mario Michisanti-(The Hills Have Eyes)(Fox Searchlight)

Paul Hyett,

Vickie Lang-(The Descent)(Lionsgate)

David Marti,

Montse Ribe-(Pan's Labyrinth)(Picturehouse)

Todd Masters-(Slither)(Universal)

Ve Neill,

Joel Harlow-(Pirates of the Caribbean:

Dead Man's Chest)(Buena Vista)

Gregory Nicotero,

Scott Patton-(The Texas Chainsaw

Massacre: The Beginning)(New Line Cinema)

BEST SPECIAL EFFECTS

John Bruno,

Eric Saindon,

Craig Lyn,

Michael Vezina-(X-Men: The Last Stand)(20th Century Fox)

Jeremy Dawson,

Dan Schrecker,

Mark Soper,

Peter Parks-(The Fountain)(Warner Bros.)

Roger Guyett,

Russell Earl,

Patrick Tobach,

Dan Sudick-(Mission Impossible III)(Paramount)

Karin Joy,

John Berton,

Blair Clark,

John Dietz-(Charlotte's Web)(Paramount)

John Knoll,

Hal Hickel,

Charles Gibson,

Allen Hall-(Pirates of the Caribbean:

Dead Man's Chest)(Buena Vista)

Mark Stetson,

Neil Corbould,

Richard R. Hoover,

Jon Thum-(Superman Returns)(Warner Bros.)

TELEVISION CATEGORIES

BEST NETWORK TELEVISION SERIES

Heroes(NBC/Universal)

Jericho(CBS)

Lost(ABC)

Smallville(CW)

24(Fox)

Veronica Mars(CW)

BEST SYNDICATED / CABLE TELEVISION SERIES

Battlestar Galactica(Sci Fi Channel)

The Closer(TNT)

Dexter(Showtime)

Doctor Who(Sci Fi Channel)

Eureka(Sci Fi Channel)

Kyle XY(ABC Family)

Stargate SG-1(Sci Fi Channel)

BEST PRESENTATION ON TELEVISION

The Librarian: Return to King Solomon's Mines (TNT)

Life On Mars(BBC America)

The Lost Room(Sci Fi Channel)

Masters of Horror(Showtime)

Nightmares and Dreamscapes(TNT)

10.5: Apocalypse(NBC/Universal)

BEST ACTOR IN A TELEVISION PROGRAM OR SERIES

Matt Dallas(Kyle XY)(ABC Family)

Mathew Fox(Lost)(ABC)

Michael C. Hall(Dexter)(Showtime)

Edward James Olmos(Battlestar Galactica)(Sci Fi Channel)

Kiefer Sutherland(24)(Fox)

Noah Wyle(The Librarian: Return to King Solomon's

Mines)(TNT)

BEST ACTRESS IN A TELEVISION PROGRAM OR SERIES

Patricia Arquette(Medium)(NBC/Universal)

Kristen Bell(Veronica Mars)(CW)

Jennifer Love Hewitt(Ghost Whisperer)(CBS)

Evangeline Lily(Lost)(ABC)

Katee Sackhoff(Battlestar Galactica)(Sci Fi Channel)

Kyra Sedgwick(The Closer)(TNT)

BEST SUPPORTING ACTOR IN A TELEVISION PROGRAM OR SERIES

James Callis(Battlestar Galactica)(Sci Fi Channel)

Michael Emerson(Lost)(ABC)

Greg Grunberg(Heroes)(NBC/Universal)

Josh Holloway(Lost)(ABC)

Masi Oka(Heroes)(NBC/Universal)

James Remar(Dexter)(Showtime)

BEST SUPPORTING ACTRESS IN A TELEVISION PROGRAM OR SERIES

Gabrielle Anwar(The Librarian: Return to King Solomon's

Mines)(TNT)

Jennifer Carpenter(Dexter)(Showtime)

Ali Larter(Heroes)(NBC/Universal)

Allison Mack(Smallville)(CW)

Elizabeth Mitchell(Lost)(ABC)

Hayden Panettiere(Heroes)(NBC/Universal)

DVD - HOME ENTERTAINMENT

BEST DVD RELEASE

Bambi II(Buena Vista)

Beowulf & Grendel(Anchor Bay)

The Butterfly Effect 2(New Line)

Hollow Man 2(Sony)

The Sci Fi Boys(Universal)

2001 Maniacs(Lionsgate)

BEST DVD SPECIAL EDITION RELEASE

The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch,

and The Wardrobe (Extended Edition)(Buena Vista)

Final Destination 3 (Thrill Ride Edition)(New Line)

Old Boy (Ultimate Collector's Edition)(Tartan)

King Kong (Deluxe Extended Edition)(Universal)

Saw II (Unrated - Special Edition)(Lionsgate)

Superman II: The Richard Donner Cut(Warner)

BEST DVD CLASSIC FILM RELEASE

Forbidden Planet(Warner)

Free Enterprise(Anchor Bay)

Gojira (Godzilla)(Classic Media)

A Nightmare on Elm Street(New Line)

The Searchers(Warner)

She(Legend Films)

This Island Earth(Universal)

BEST DVD COLLECTION

The Boris Karloff Collection(Universal)

The Exorcist - The Complete Anthology(Warner)

The Premiere Frank Capra Collection(Sony)

Hollywood Legends of Horror Collection(Warner)

James Bond Ultimate Edition (Collections 1 - 4)(MGM)

Superman Ultimate Collector's Edition(Warner)

BEST TELEVISION SERIES RELEASE ON DVD

Deadwood (The Complete Second Season)(HBO)

Doctor Who (The Complete Second Series)(BBC Warner)

Lost (The Complete Second Season)(Buena Vista)

Masters of Horror(Anchor Bay)

MI - 5 (Volume 4)(BBC Warner)

Mystery Science Theater 3000 Collection (V. 9 - 10) (Rhino)

BEST RETRO TELEVISION SERIES RELEASE ON DVD

Adventures of Superman (The Complete Six Seasons) (Warner)

Amazing Stories (The Complete First Season)(Universal)

Saturday Night Live (The Complete First Season)(Universal)

Star Trek: The Animated Series(Paramount)

Voyage to the Bottom of the Sea (Seasons 1 & 2)(Fox)

The Wild Wild West (The Complete First Season)(Paramount)

END OF NOMINATIONS

(Breakdown of Nominations follows)

(BREAKDOWN OF NOMINATIONS)

(by nominations - Film)

10 - Superman Returns

6 - Pan's Labyrinth

6 - X-Men: The Last Stand

5 - Casino Royale

5 - Mission Impossible III

5 - Perfume: The Story of a Murderer

5 - Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

5 - Stranger Than Fiction

4 - V For Vendetta

3 - Children of Men

3 - The Descent

3 - Flyboys

3 - The Fountain

3 - Monster House

3 - Notes on a Scandal

2 - Apocalypto

2 - Charlotte's Web

2 - Curse of the Golden Flower

2 - Eragon

2 - The Host

2 - The Prestige

2 - Slither

1 - Cars

1 - Déjà vu

1 - The Departed

1 - Fearless

1 - Final Destination 3

1 - Flushed Away

1 - Happy Feet

1 - The Hills Have Eyes

1 - Hollywoodland

1 - Hostel

1 - Letters From Iwo Jima

1 - Miss Potter

1 - Night at the Museum

1 - Over the Hedge

1 - Saw III

1 - A Scanner Darkly

1 - Snakes on a Plane

1 - The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

1 - Tideland

(Alphabetically)

Apocalypto (Buena Vista) (2 nominations)

Best International Film

Best Director: Mel Gibson

Cars (Buena Vista) (1 nomination)

Best Animated Film

Casino Royale (Sony / MGM) (5 nominations)

Best Action/Adventure/Thriller Film

Best Actor: Daniel Craig

Best Supporting Actress: Eva Green

Best Writing: Neal Purvis & Robert Wade, and Paul Haggis

Best Music: David Arnold

Charlotte's Web (Paramount) (2 nominations)

Best Fantasy Film

Best Special Effects: Karin Joy, John Berton, Blair Clark, John Dietz

Children of Men (Universal) (3 nominations)

Best Science Fiction Film

Best Actor: Clive Owen

Best Direction: Alfonso Cuaron

Curse of the Golden Flower (Sony Pictures Classics) (2 nominations)

Best International Film

Best Costume: Yee Chung-Man

Déjà Vu (Buena Vista) (1 nomination)

Best Science Fiction Film

The Departed (Warner Bros.) (1 nomination)

Best Action/Adventure/Thriller Film

The Descent (Lionsgate) (3 nominations)

Best Horror Film

Best Actress: Shauna MacDonald

Best Make-Up: Paul Hyett, Vickie Lang

Eragon (20th Century Fox) (2 nominations)

Best Fantasy Film

Best Performance by a Younger Actor: Edward Speleers

Fearless (Rogue / Focus) (1 nomination)

Best International Film

Final Destination 3 (New Line Cinema) (1 nomination)

Best Horror Film

Flushed Away (DreamWorks SKG) (1 nomination)

Best Animated Film

Flyboys (MGM) (3 nominations)

Best Action/Adventure/Thriller Film

Best Music: Trevor Rabin

Best Costume: Gilly Martin

The Fountain (Warner Bros.) (3 nominations)

Best Science Fiction Film

Best Actor: Hugh Jackman

Best Special Effects: Jeremy Dawson, Dan Schrecker, Mark Soper, Peter Parks

Happy Feet (Warner Bros.) (1 nomination)

Best Animated Film

The Hills Have Eyes (Fox Searchlight) (1 nomination)

Best Make-Up: Howard Berger, Gregory Nicotero, Mario Michisanti

Hollywoodland (Focus Features) (1 nomination)

Best Supporting Actor: Ben Affleck

The Host (Magnolia Pictures) (2 nominations)

Best International Film

Best Performance by a Younger Actor: Ko A-Sung

Hostel (Lionsgate) (1 nomination)

Best Horror Film

Letters From Iwo Jima (Warner Bros.) (1 nomination)

Best International Film

Miss Potter (The Weinstein Company) (1 nomination)

Best Actress: Renee Zellweger

Mission Impossible III (Paramount) (5 nominations)

Best Action/Adventure/Thriller Film

Best Actor: Tom Cruise

Best Supporting Actor: Philip Seymour Hoffman

Best Direction: J.J. Abrams

Best Special Effects: Roger Guyett, Russell Earl, Patrick Tobach, Dan Sudick

Monster House (Sony Pictures) (3 nominations)

Best Animated Film

Best Performance by a Younger Actor: Mitchel Tate Musso

Best Music: Douglas Pipes

Night at the Museum (20th Century Fox) (1 nomination)

Best Fantasy Film

Notes on a Scandal (Fox Searchlight) (3 nominations)

Best Action/Adventure/Thriller Film

Best Actress: Judy Dench

Best Supporting Actress: Cate Blanchett

Over the Hedge (DreamWorks SKG) (1 nomination)

Best Animated Film

Pan's Labyrinth (Picturehouse) (6 nominations)

Best International Film

Best Supporting Actor: Sergi Lopez

Best Performance by a Younger Actor: Ivana Baquero

Best Director: Guillermo del Toro

Best Writing: Guillermo del Toro

Best Make-Up: David Marti, Montse Ribe

Perfume: The Story of a Murderer (DreamWorks / Paramount) (5 nominations)

Best Action/Adventure/Thriller Film

Best Supporting Actress: Rachel Hurd-Wood

Best Direction: Tom Tykwer

Best Writing: Andrew Birkin, Bernd Eichinger, Tom Tykwer

Best Music: Tom Tykwer, Johnny Klimek, Reinhold Heil

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (Buena Vista) (5 nominations)

Best Fantasy Film

Best Supporting Actor: Bill Nighy

Best Costume: Penny Rose

Best Make-Up: Ve Neill, Joel Harlow

Best Special Effects: John Knoll, Hal Hickel, Charles Gibson, Allen Hall

The Prestige (Buena Vista) (2 nominations)

Best Science Fiction Film

Best Costume: Joan Bergin

Saw III (Lionsgate) (1 nomination)

Best Horror Film

A Scanner Darkly (Warner Independent Pictures) (1 nomination)

Best Animated Film

Slither (Universal Pictures) (2 nominations)

Best Horror Film

Best Make-Up: Todd Masters

Snakes on a Plane (New Line Cinema) (1 nomination)

Best Horror Film

Stranger Than Fiction (Sony Pictures) (5 nominations)

Best Fantasy Film

Best Actor: Will Farrell

Best Actress: Maggie Gyllenhaal

Best Supporting Actress: Emma Thompson

Best Writing: Zach Helm

Superman Returns (Warner Bros.) (10 nominations)

Best Fantasy Film

Best Actor: Brandon Routh

Best Actress: Kate Bosworth

Best Supporting Actor: James Marsden

Best Supporting Actress: Parker Posey

Best Performance by a Younger Actor: Tristan Lake Leabu

Best Direction: Bryan Singer

Best Writing: Michael Dougherty, Dan Harris

Best Music: John Ottman

Best Special Effects: Mark Stetson, Neil Corbould, Richard R. Hoover, Jon Thum

The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning (New Line Cinema) (1 nomination)

Best Make-Up: Gregory Nicotero, Scott Patton

Tideland (ThinkFilm) (1 nomination)

Best Performance by a Younger Actor: Jodelle Ferland

V For Vendetta (Warner Bros.) (4 nominations)

Best Science Fiction Film

Best Actress: Natalie Portman

Best Writing: The Wachowski Brothers

Best Costume: Sammy Sheldon

X-Men: The Last Stand (20th Century Fox) (6 nominations)

Best Science Fiction Film

Best Supporting Actor: Kelsey Grammer

Best Supporting Actress: Famke Janssen

Best Music: John Powell

Best Costume: Judianna Makovsky

Best Special Effects: John Bruno, Eric Saindon, Craig Lyn, Michael Vezina

(By Studio)

21 - Warner Bros. (includes Warner Independent Pictures)

15 - Sony Pictures (includes Sony Pictures Classics)

13 - 20th Century Fox (includes Fox Searchlight Pictures)

12 - Paramount Pictures

11 - Buena Vista Pictures

8 - MGM

6 - Picturehouse

5 - Lionsgate

5 - Universal

3 - New Line Cinema

2 - DreamWorks SKG

2 - Focus / Rogue

2 - Magnolia Pictures

1 - ThinkFilm

1 - The Weinstein Company

TELEVISION NOMINATIONS

(Breakdown)

6 - Lost

5 - Heroes

4 - Battlestar Galactica

4 - Dexter

3 - The Librarian: Return to King Solomon's Mines

2 - The Closer

2 - Kyle XY

2 - Smallville

2 - 24

2 - Veronica Mars

1 - Doctor Who

1 - Eureka

1 - Ghost Whisperer

1 - Jericho

1 - Life on Mars

1 - The Lost Room

1 - Masters of Horror

1 - Medium

1 - Nightmares and Dreamscapes

1 - Stargate SG-1

1 - 10.5: Apocalypse

(Studio)

8 - The Sci Fi Channel

7 - NBC

6 - ABC

6 - TNT

5 - Showtime

4 - CW

2 - ABC Family

2 - CBS

2 - Fox

1 - BBC America

HOME ENTERTAINMENT

(Company)

7 - Warner

6 - Universal

3 - Anchor Bay

3 - Buena Vista

3 - New Line

2 - BBC Warner

2 - Lionsgate

2 - MGM / Fox

2 - Paramount

2 - Sony

1 - Classic Media

1 - HBO

1 - Legend

1 - Rhino

1 - Tartan

(End of Breakdown)

THE SPECIAL RECOGNITION AWARD

"ALIEN XMAS"

What is sure to become a surefire classic, this children's book tells the imaginative story of an alien named X, who is sent to Earth on a fiendish mission to rob the entire planet. When he lands in Santa's workshop, he soon discovers that he may have more to deal with than he expected.

The story was written by Stephen Chiodo & Jim Strain, with illustrations by Charles Chiodo. The Chiodo brothers are renowned filmmakers and creature shop specialists whose credits include Killer Klowns From Outer Space, Pee-wee's Big Adventure, Elf, and Team America: World Police. The book is published by Baby Tattoo Books (www.babytattoo.com)

Ray Bradbury, one of the world's greatest genre authors, says of "Alien Xmas": "Chiodo Bros.' Alien Xmas is a charming and delightful holiday yarn for those who love elves, aliens, and off-kilter fun. You should definitely open THIS gift BEFORE Christmas."

Superman Returns was released June 28th, 2006 and stars Brandon Routh, Kate Bosworth, Kevin Spacey, James Marsden, Parker Posey, Frank Langella, Sam Huntington, Eva Marie Saint. The film is directed by Bryan Singer.



Share this story yet?

0 0 0 0 0

RELATED STORIES

BEST OF THE WEB

Comments